O nas

Pracownia PIMconcept to studio projektowe prowadzone przez Dorotę i Gabrielę, dwie absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Architektury Wnętrz. Zajmujemy się projektowaniem zarówno wnętrz prywatnych, luksusowych apartamentów, jak i przestrzeni publicznych: hoteli, restauracji oraz kawiarni.

Jesteśmy zgranym zespołem, otwartym na nowe wyzwania, chętnie podejmujemy się realizacji nietypowych zleceń. Projektowanie to nasza pasja, nie obowiązek zawodowy, a pamiętajmy, że to co robione jest z sercem, robione jest dobrze. Lokalizacja nie jest dla nas problematyczna – projektujemy na terenie całego kraju.

Każdy projekt jest naszym dzieckiem – podchodzimy do niego indywidualnie i z uwagą. Zestawiamy listę marzeń z kosztami, dzięki czemu powstają takie projekty jakie przygotowalibyśmy dla samych siebie.

Nie znamy słowa ‘ograniczenia’. Mimo, iż specjalizujemy się we wnętrzach stylowych i klasycznych, nasze projekty są różnorodne, dopasowane do indywidualnych potrzeb. W oparciu o ustalony wcześniej budżet zapewniamy kompleksową obsługę wymagającą minimalnego wkładu po stronie klienta. Rozumiemy co znaczy mieć mało czasu – jesteśmy nie tylko po to by dostarczyć wkład kreatywny, ale też by doba osób z którymi współpracujemy mogła trwać chwilkę dłużej.

PIM-Team

Zapraszamy do kontaktu

projektowanie wnętrz
Dorota Kwiecień
projektowanie wnętrz
projektowanie wnętrz
Gabriela Gajek Zakolska
projektowanie wnętrz
architekt
Marek Pieprzyk
architekt